B57471V2104J62
ShenZhen QingFengYuan Technology Co.,Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
B57471V2104J62
Height : 1.3 mm
Length : 2 mm
B Parameter : 4386 K, 4455 K, 4480 K
Resistance : 100 kOhms
Package / Case : 0805
Termination Style : SMD/SMT
Packaging : Reel
Tolerance : 5 %
Power Rating : 210 mW
Product Category : NTC Thermistors
Series : B57471V
Width : 1.25 mm